2011 Yılının ilk yarısında tamamen yerli sermaye ile kurulan FİBERİX İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ., sektörde 15 yıllık deneyime sahip çekirdek kadrosu ile birlikte hizmet vermektedir. 22.04.2011 tarihinde Telekomünikasyon Kurumu tarafından İnternet Servis Sağlayıcı (ISS) ve Altyapı İşletmecisi olarak yetkilendirilmiştir.

İnternet Omurgalarında tam yedekli cihazlar ile  eş zamanlı yedekli alt yapısı sayesinde  7 / 24 kesintisiz hizmet vermektedir. Omurgalarında sahip olduğu yüksek standartlar ve uzman teknik kadrosu ile ağ şebekesini fiziksel güvenliği 7/24 kontrol altında tutulmaktadır.

Kurumsal ve bireysel kullanıcılarına güvenilir, kesintisiz ve yenilikçi bir anlayışı ile hizmet sunmakta ve sektörde edindiği itibar ile varlığını sürdürmektedir.

Genç , dinamik kadrosuyla ağını her geçen gün genişleten Fiberix, kullanıcılarına her zaman en kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Fiberix, İnternet hizmetlerinin yanı sıra; Loglama Hizmeti, Yazılım Hizmetleri, Çağrı Merkezi-Back Office Sistemleri gibi sektörde büyüyen dallarda da hizmet vermektedir.